آیا محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی کمک کننده هستند؟

/آیا محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی کمک کننده هستند؟

تبلیغات برای محصولات و روش های بزرگ کننده آلت تناسلی مردانه همه جا وجود دارد. مجموعه ای از پمپ ها، قرص ها، وزنه ها، تمرینات و جراحی برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی وجود دارد.

با این حال، حمایت علمی کمی برای روش غیر جراحی در جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه وجود دارد و هیچ سازمان پزشکی معتبری روش های جراحی را جز برای علل زیبایی تایید نکرده اند.

بسیاری از تکنیک ها بی اثر هستند و برخی می توانند به آلت تناسلی آسیب برسانند. بهتر است قبل از استفاده از آنها در موردشان فکر کنید.

برخی از این موارد دارویی اعتیاد آور است

شرکت های بسیاری داروهایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی پیشنهاد میکنند که اغلب آنها تاییدیه های لازم را ندارند.

بازاریابان به عکس های قبل و بعد از استفاده داروی تکیه می کنند که اغلب صحیح نمی باشند. مکمل های غذایی نیاز به تایید سازمان غذا و دارو دارند بنابراین تولید کنندگان لازم است برای اثبات ایمنی یا اثربخشی آنها تاییدیه های لازم را اخذ کنند.

محصولات بزرگ کننده ی آلت تناسلی مردانه

بسیاری از این روش ها بی اثر هستند و برخی از آنها باعث آسیب رسیدن به آلت تناسلی میشوند. در اینجا برخی از محصولات و تکنیک هایی که به طور گسترده رایج هستند ارائه می شود:

1. قرص ها و لوسیون ها. این ها معمولا حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان و یا هورمون هایی هستند که تولید کنندگان ادعا دارند باعث بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه می شود. هیچ کدام از این محصولات اثبات نشده اند و برخی ممکن است مضر باشند.

2. دستگاه واکیوم. به ایجاد پمپ خون به داخل آلت باعث درمان اختلال نعوظ می شود.

دستگاه واکیوم می تواند یک آلت تناسلی را بزرگتر کند اما این اثر موقتی است. اما استفاده بیش از حد و طولانی می تواند بافت الاستیک در آلت تناسلی را آسیب بزند که منجر به نعوظ کمتر می شود.

3. کشش. اتصال یک دستگاه به آلت تناسلی و ایجاد کشش ملایم به آن. تعداد کمی از مطالعات افزایش نیم اینچ تا 2 اینچ (در حدود 1 تا 3 سانتی متر) در طول با این دستگاه ها را گزارش کرده اند. اما تحقیقات بیشتری جهت اثربخشی و ایمنی این روش ها مورد نیاز است.

2018-10-23T10:49:29+03:30توسط |بدون ديدگاه